O touhách a snech, které mi Bůh dal na srdce

Svědectví o obrácení - nový život, nové manželství

Tohle je velmi krásný příběh o naprosto neuvěřitelém obrácení ženy, která byla velmi ale velmi plná hněvu. Žena, která žila v církvi, chodila na bohoslužby, byla pokřtěná, ale přesto nenacházela pokoj, lidi ji nesnášeli, ona byla perfekcionistka a pro jejího manžela, asi život s ní musel být peklo. Ale dopadlo to dobře. Stal se zázrak, modlili se za ní. V jejím životě scházelo pokání. Nechala se znova pokřtít a pod vlivem modlitby byla vysvobozena z bolesti, z neodpuštění, z hněvu.

Úžasné na tom je vidět ta neskutečná proměna, protože vidíte že se velmi směje usmívá a je nová bytost.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jbxtm1aHlSU

Video je trochu delší protože její svědectví až má asi 7 minut, tak se tam ještě mluví o zákonu hříchu Římanům 7,8 ... Rozhodně stojí za to vidět. Je to ale anglicky + anglické titulky.

Tohle svědectví dosvědčuje jak velkou moc má hřích a ďábel nad životem člověka, pokud neučiní skutečné pokání a opravdový křest do vody. Demonstruje démonické zajetí. A my si můžeme uvědomit, že Bůh chce osvobodit lidi, kteří jsou velmi velmi velmi zlí a pro nás nesnesitelní; že Bůh je vidí jako svobodné, šťastné jedince, kteří budou zachraňovat jiné lidi, jen je třeba se za ně modlit a pomoci jim ke křestu a úplnému vysvobození z vlivu démonických sil.

 

DALŠÍ SVĚDECTVÍ:

Torbenovo svědectví

Na které navazuje článek Jak zabránit vyhoření, aneb pomalá smrt v církvi.

Nezávisle na tom je toto pěkné svědectví od ženy, která našla Pokoj:

Svědectví - vysvobození ze sexuálního hříchu

 

Zobrazeno 307×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona signály.cz